YouTube Video İndirici ile YouTube, Facebook, Vimeo, Tubeplus ve 10.000’den fazla öteki siteden video indirin, YouTube’den ses ayıklayın ve çevrimiçi videoları AVI, MKV, MP3, iPhone, iPod, PSP, Android biçimlerine dönüştürün.

Geniş kütüphanesi ile kullanıcılara sayısız içerik sunan YouTube, ne yazık ki çevrim dışı emek harcama konusunda şimdilik tüm kullanıcıları desteklemiyor. Ayrıca birtakım kullanıcılar içinde ne olduğu platform üzerinden indirmek yerine cihazlarına kaydetmek isteyebiliyor. Bu konuda iPhone kullanıcılarının imdadına iOS 12 güncellemesi yetişiyor. IOS 12 ile beraber tanıtılan Apple uygulaması Kestirmeler için yazılan bir emir, YouTube video indirmenize olanak tanıyor. Üstelik bu hususiyet Siri desteği de sunuyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer edinen içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.

Youtube Video Nasıl İndirilir?

Eğer bilgisayarınıza doğrudan olarak video indiremiyorsanız, aşağıdaki yönergeleri takip ediniz:

Adım 1: İndirmek istediğiniz formatı seçerek “İndir” butonuna tıklayınız.

Adım 2: Yeni pencerede, videoyu kaydetmek için “CTRL + S” basın yada sağ tıklayın, arkasından “Video olarak kaydet” seçin.

Youtube video indirme hususi durumunu devreye aldı. Bundan bu şekilde kovuşturmak dilediğiniz videoları çevrimdışı olarak da izleyebileceksiniz. Google Youtube’a merakla beklenen bir özelliği ekledi. Yeni hususiyet yardımıyla zeki telefonunuzda videoları internetiniz olmasa da izleyebileceksiniz. Youtube Android uygulamasına özellik sayesinde videoları istediğiniz çözünürlüklerde telefonunuza indirebilmeniz olası.

Videoları indirmek için yapmanız gereken tek şey ise videoyu oynatırken çıkan ‘İndir‘ butonuna tıklamak. Butona tıkladığınızda karşınıza çözünürlük seçenekleri çıkacak.

Kaynak:  https://med.gen.tr/youtube-video-indir/