Masal Terapisi Eğitim ve Lisansı

Psikologlardan öğretmenlere, spor eğitmenlerinden danışmanlara kadarpekçokşahıs masal terapisi eğitimi alabilir, mesleki tesisat sağlayabilirler. MilliEğitim Bakanlığı okunuşukoy Üniversitesi işbirliği ile meraklıkalite sunan SEM, masal terapistliği eğitimi soldurmak}düşüncesincedoğruca adrestir.
Psikoloji, çocuk gelişimi, öğretmenlik gibi bölümlerde öğrenim gören öğrenciler, mezunlar yahut ebeveynler masal terapisi sertifika programı düşüncesincemüracaat yapabilirler. mütehassıs psikoterapistler okunuşu psikologlar eliyle sunulan eğitim programlarının tamamı, online olarak sunuluyor.
Dijital sistemden dinamik eğitimleri izleyebilir, dilediğiniz devirşart videoları izleyerek eğitim programını tamamlayabilirsiniz. koy Üniversitesi onaylı masal terapisi sertifikası ile MEB okunuşuspesiyal kurumlarda terapistlik yapabilir, maslahat alanınıza nazaran kariyer elde edebilirsiniz.

 

Çocuk ilerleme uzmanları, psikologlar, danışmanlar, sıhhat çalışanları yahut öğretmenler gibi pekçokdizge grubunda olanlar masal terapisi eğitimi ile sertifika alabilirler. S.E.M Akademi, 2008 yılından bu yana dinamikokunuşubaşarılı hizmetleriyle, MEB işbirliği sunuyor.
Haliç Üniversitesi işbirliğiyle sunulan masal terapisi programı, sayısaleğitim sistemi olarak sunuluyor. Online bağlantılar ile eğitim programına iştirak etmek mümkündür. Her biri alanında kompetan eğitmenler ile sunulan programlar, masal okunuşuolay anlatıcılığı alanında eğitmenlik kazandırıyor.
Masal terapisi sertifika programı başvuruları düşüncesince http://www.e-semakademi.com.tr web adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Telefonla bilgisoldurmak}okunuşu sertifika eğitimleri eder bilgileri iktisap etmekdüşüncesince 0224 234 3736 numaralı hem deiletişim sağlanabilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star