Instagram aracılığı ile Facebook Arkadaşlarını

Instagram’a eklenen tanınmayan özellikler ile beraberinde arkadaşlarımız okunuşu çevremiz tarafından bulunmamız oldukça zorlaştı. müteaddit Instagram kullanıcısı tarafındanuç zamanlarda olan problemler arasında Instagram profilim ile Facebook arkadaşlarımı kesinlikle bulabilirim? sorunu ortaya çıkmaktadır.

Facebook’ta refik olduğunuz kişiler Instagram takipçiniz veya da uyma ettiğiniz insan değilse Instagram özelliği ile Facebook arkadaşınızı kesinlikle bulabilirsiniz? Facebook’taki kişinin yani arkadaşınız olan kişinin adını okunuşuçeşit adını Instagram’da arama kısmından aradığınız mevsim milyonlarca insan çıkmaktadır. Bu milyonlarca insan arasında arkadaşınızı bulmanız pekokunuşumümkün olmayacaktır. Hele ki arkadaşınızın profil resminde zatprofil fotoğrafı arsa almıyorsa arkadaşınızı bulmanız imkansızdır.

İşte bu nedenle Instagram’ın geliştirdiği senkronizasyon okunuşu ilişkilendirme sistemi sebebiyle Facebook okunuşu Instagram hesaplarımızı birbiri ile ilişkilendirebiliyoruz. İlişkilendirdiğimiz Facebook okunuşu Instagram hesaplarımız kendiliğinden olarak Facebook arkadaşlarımızı Instagram’da bulup bize önermektedir. Aynı zamanda hesabımızı bir daha açtıysak arkadaşlarımızı karşımıza getirtip çabucakuyma sistemi ile uyma etmektedir. doğal bu uyma etme olayı sizin onayınız olmadan gerçekleştirilemez.

Instagram’a Facebook Arkadaşlarını Ekleme

Instagram’da veya Facebook’ta uyma ettiğiniz veya arkadaşınız olan kişilerin ötekisosyal medya mecralarında bulunmasını istiyorsanız: mesela Instagram’a kaydolurken Instagram hesabınızı Facebook hesabınız ile açmanız gerekmektedir. Peki Instagram hesabını Facebook hesabınız ile açmadığını mevsim Facebook arkadaşlarımızı kesinlikle bulabilirsiniz?

 

Instagram Facebook arkadaşlarımı bulma

Facebook Arkadaşlarınızı bulmanız ayrılmışbir hayliusul mevcuttur. Bu işlem hem Android okunuşu iOS hem okunuşu masaüstü elektronik beyin ile mümkündür. Sizlere Instagram hesabınızdaki veya Facebook hesabınızdaki kişileri kesinlikle ilişkilendirebilirsiniz genişlikkolayca yoldan söyleyeceğiz.

Facebook’taki arkadaşlarımızı seçmek için;

Öncelikle Instagram hesabımıza girizgâh yapıyoruz. Instagram hesabınıza girizgâh yaptıktan aksi hâlde Instagram hesabımızı profil bölümüne geliyoruz. Profil bölümüne geldikten aksi hâlde Instagram hesabınızı sağyüzey bölümünde ekstremderece görünecektir. Bu görünen derece seçenekler olarak adlandırılır. tepesi noktaya tıkladıktan aksi hâlde karşımıza eş seçenekler yani ayarlar ekranı gelecektir. Ayarlar ekranı ile karşımızda Twitter / Facebook okunuşuötekisosyal medya mecralarının butonları çıkacaktır. Gelen bu sosyal medya yatak butonlarından Facebook’a tıklıyoruz. Eğer Facebook profiliniz herkese açıksa Facebook adresine girizgâh yapmanız gerekecektir. Facebook hesabınıza girizgâh yaptıktan aksi hâlde size refik listenizi gösterecektir. Bu refik listenizden tümünü seçip uyma edebilir, aynı zamanda usluusluyöntemokunuşu ekleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu Instagram ilişkilendirme sistemi yani arkadaşlarımızı çekmece sistemi ötekisosyal medya mecralarında arkadaşlarınızı zat Instagram hesabınıza çekmenize nesne) olmaktadır.

Instagram Facebook Arkadaşlarım

Bu düzensebebiyle arkadaşlarınızı ötekisosyal mecralarda dahakolaycaeş şekilde bulup aynı zamanda uymarefikveyaherhangieşşey yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı kolayca bulmanız size mevsim kazandırır. Dediğimiz bu ilişkilendirme sistemi sadece Facebook veya Twitter gibi yerlerde kalmayıp WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr gibi yerleri’de kapsamaktadır.

Facebook Arkadaşlarınızı Instagram’dan Bulmak

Tüm bu sosyal medya mecralarının hizmet ettiği derece bahsettiğimiz ilişkilendirme noktasıdır. Bunun dışında Instagram’a Facebook, WhatsApp, Twitter, Tumblr gibi yerlerden ilişkilendirme yani arkadaşlarınıza çekmekle kalmayıp aynı zamanda telefon rehberinizdeki kişilerin Facebook, Twitter okunuşu Instagram’ı var mı kontrolör edebilirsiniz. doğal bu WhatsApp aracılığı ile olmaktadır. Arkadaşlarımızı uyma edebilmek ayrılmışinsan bulma sistemi kesinlikle işler peki hiç düşündünüz mü?

Yukarıda sizlere Android okunuşu iOS cihazlar ayrılmışkesinlikle arkadaşlar bulunur bahsettik. Eğer dediğimiz yöntemi yaparsanız Instagram kendiliğinden olarak emin senkronizasyon yani alıntı işlemi yapacaktır. Bu size herhangieşgüvenlik açığı getirmez. Instagram keşfet özelliği sadecetanınmayan arkadaşlar getirmekle kalmaz Bizlerin önerilenler kısmına’da tanınmayan arkadaşlar eklemektedir.