Instagram’da son görülme özelliği nasıl ve nereden kapatılır?

Instagram son görülme özelliği, Facebook okunuşu WhatsApp’taki olanca görülme özelliklerinden aksi hâlde Instagram’da da faalağıl getirildi. birtakımıiçinergonomik olan bu özellik, çoğunlukla çiftler arasında makro sorunlar açabiliyor. Instagram olanca görülme özelliği yüzünden cefa yaşayan takipçilerimiz için instagram olanca görülme kapatma rehberi hazırladık. Bu yazımızda instagram olanca görülme özelliği ile müteallikbütün sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Aynı anda bir kezfazlaerkek instagram olanca görülme özelliğini kapatmaya çalışırken bir kezkısmı da olanca görülme özelliğini yeni keşfetmeye çalışıyor. Birfazlaerkekhala Instagram olanca görülmeye nerden bakılır bulamamış durumda. henüzönce tesadüfen denk gelmeyenler genelde bu özelliği yeni görmediler. Instagram olanca görülmeye ilgilenmek istiyorsanız mesajlar kısmına gidiniz. Telefondaki uygulamada direct mesajlar kutusuna girdiğinizde evvelce mesajlaştığınız kişilerin okunuşudenliçağönceaktif olduğunu yahut o anda aktif olup olmadığını görebilirsiniz. Bu cevabımız ile instagram olanca görülmeye kesinlikle bakılır yeni bilmeyenlere nesne) olmuş olduk.

Instagram’da Son Görülme Nasıl Kapatılır ?

Instagram olanca görülme gözükmüyor problemi
Hesabınızdan girip ileti kutunuzda henüzönce mesajlaştığınız kişilerin last seen durumlarını yoklama ettiğinize göremiyor olabilirsiniz. Bu durumda karşınızdaki erkek instagram last seen özelliğini kapatmış demektir. Instagram olanca görülme gözükmeme sorunu şayet sizin kendi profilinizde ise o çağ siz de bu özelliği kapatmışsınız demektir.

Instagramda olanca görülme kapatma

Instagramda olanca görülme özelliğini kapatma işlemini direk telefonunuzda hareketlitatbikat içerisinde ayarlardan yapabilirsiniz.

Profilinize girdikten aksi hâlde burada ayarlar kısmına girin.
Android telefonda ekstrembekçi olarak görülen ayarlar iOS telefonlarda çark gibi bir kezgösterge olarak görülmektedir Ayarlara girdikten aksi hâlde karşınıza gelen ekranda haraket durumunu göster sanarakbir kezopsiyon olmalı.
Bu seçeneği gizliağıl getirdiğiniz çağ Instagramda olanca görülme özelliği kapatma işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.
Instagramda olanca görülme özelliğini kapattığımda okunuşu olur?
Instagramda last seen i kapattığınızda siz deileti kutunuzda konuştuğunuz kişilerin last seen ini yani olanca görülme zamanını göremezsiniz. Tıpkı WhatsApp gibi düşünün, kesinlikle ki WhatsApp ta mavi tık da, olanca görülme özelliği de sizde açıksa diğerlerinde demünhalağıl geliyor.

Instagramda olanca görülme kesinlikle açılır?

Instagramda olanca görülme açma işlemi içinbir daha uygulamada kendi hesabınıza girmeniz gerekiyor.

Profilinize girdiğinizde buradan ayarlar kısmına girin.
Android okunuşu iOS telefonlarda değişik iconları olan ayarlara girdiğinizde bu sayfada bir kezfazlaopsiyon görüyorsunuz. Sayfanın altlarına dürüst bulunan “Hareket durumunu göster” seçeneğini münhalağıl getiriyorsunuz.
Böylece Instagram’da last seeninizi açmış oluyorsunuz.
Siz Instagram’da olanca görülme özelliğini açtıktan aksi hâldeileti kutunuzda mesajları olan buradan mesajlaştığınız kişilerin olanca görülme zamanlarını görebilirsiniz.

Umarız yazımı sizler içinfaydalı olmuştur.