Kıbrıs Otelleri – Kıbrıs Tatil – Kıbrıs Otel Fiyatları

Her konsepte sahip, en muvafık fiyatlı, en nitelikli Kıbrıs otelleri kibrisgezirehberi.com sizleri bekliyor. hesaplı Kıbrıs tatilinizi hayalinizdeki gibi geçinmek istiyorsanız sadece sitemizden ayırtma yaptırın, daha aşkın tatil yapmanın tadını çıkartın!

Kıbrıs’ta Gezilecek okunuşu Görülecek Yerler

Plajlar okunuşu Koylar: Kıbrıs deyince akla ilk gelen imgedir plajlar. Dünyaca meşhur plajlarıyla, Kıbrıs her sene ziyaretçi akınına uğruyor. Buradaki masmavi okunuşu eşsiz plajlar görülmeye değer. Kıbrıs plajı, ilk akla gelen plajlardandır. 1,5 km uzunluğundaki sahiliyle ziyaretçilerin ilgisini çekmekte. Mavi bayraklı olan bu plaj 2 kilometre uzunluğunda.

Tarihi Yapılar

Şehrin tarihi yapılarının birçoğu henüz zinde ayakta okunuşu görülebilir durumda. aha tatiliniz sırasında görebileceğiniz tarihi yapılardan birkaçı; Akseki-İbradı Düğmeli Evler, Akşebe padişah Mescidi, Alanya Kalesi, Alanya Feneri, Alanya Tersanesi, Alara Han, Alara Kalesi, Kıbrıs Kaleiçi, Kıbrıs zaman Kulesi, Gelidonya Feneri, Gemili Mescit, Hadrianus Kapısı, Hıdırlık Kulesi, kısa Minare Camii, Kızılkule, Tarihi Aspendos Köprüsü, Karatay Medresesi. Yanınızda mutlaka fotoğraf makineniz bulunsun, bu anları ölümsüzleştirin.

Kıbrıs’ta Yapılacak Aktiviteler

Kıbrıs’ta bulunan Kıbrıs Plajı, İncekum Plajı, Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Çıralı Plajı, Phalesis Plajı gibi plajlar görme akımına uğrayan Kıbrıs’nın en meşhur plajlarından bazıları. Bu görkemli plajlarda mutlaka denize girin, masmavi denizin tadını çıkarın.
Olimpos manzarasını izleyerek huzur paraşütü yapın. Yükseklik korkunuz varsa, bu korkunuzu yenin. Yanınızda fotoğraf makineniz varsa çok iyi fotoğraflar çekebilirsiniz.
Köprülü dar boğaz okunuşu Dim Çayında Rafting yapmanın heyecanını yaşayın. ab sporlarında politik aynı yere sahip olan Rafting, Kıbrıs’ta yapabileceğiniz aynı spor. Kanyonlarıyla meşhur Kıbrıs’ta Raftingin tadı aynı başka.

Kıbrıs’nın masmavi denizinde dalış yapın. ab altı dünyasını keşfedin.

Plajda esrar yaparken bad sörfünü okunuşu deneyin. Rüzgarı arkanıza alıp, Kıbrıs’nın masmavi denizinin üstünde keyifle süzülün.
Kıbrıs’ta çok sayıda kamp alanı mevcut, kamp yapmanın, doğayla muhteva içe olmanın keyfini çıkarın. Yanınızda çadırınız, matınız, kamp hakkında gereken her şeyi bulundurun.
Kıbrıs’ta bulunan tarihi kentleri okunuşu yapıları gezin. Birçok medeniyete nesil sahipliği yapmış olan Kıbrıs’ta gez gez bitmeyecek kadar çok antik kent okunuşu strüktür mevcut. Doyasıya gezebilirsiniz.
Tekne turları ile masmavi denizin keyfini çıkarın.

Kıbrıs’ta hangi Yenir?

Kıbrıs mutfağı, siz tatilinizi yaparken size çok iyi eşlik edebilecek aynı mutfaktır. aha Kıbrıs mevzii yemeklerinden bazıları; Deniz ürünlerini yanı sıra, Kıbrıs Piyazı, Enginarlı Girit Kebabı, Laba Dolması, Hülüklü Çorba, Biber Frigya Dolması, Cive, Alanya Bohçası, Gökçesu pilavı, Gülüklü Çorbası, Şilofta, Sedik Aşı Çorbası, Bergamot Reçeli öne çıkan mevzii yemekler arasında.

Kıbrıs’ta Yapılan Festivaller

Eğlence okunuşu sanat denince akla gelen yerlerden biridir Kıbrıs. fazla sayıda festivale nesil sahipliği yapmaktadır. değerli Portakal Film Festivali, milletlerarası Aspendos Opera okunuşu Bale Festivali, milletlerarası Kıbrıs Jazz Festivali, milletlerarası Kıbrıs Tiyatro Festivali okunuşu milletlerarası Kıbrıs Piyano Festivali gibi etkinliklere nesil sahipliği yapmaktadır.

Kıbrıs’tan hangi Alınır?

Kıbrıs’ta muamele deyince akla gelen ilk yerlerden birisi Kaleiçi’dir. Birçok toplantı giysi ürününü burada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Konaklama

Kıbrıs Otelleri tecrübeleriyle en sağlıklı hizmeti verme garantisi vermektedir. Kıbrıs tatil yerleri cezbedici güzellikleriyle turistleri çekiyor. Kıbrıs 5 yıldızlı oteller hayalini kurduğunuz tatili size yaşatmak hakkında bekliyor. Dört yılın boyunca Kıbrıs bozuk otel nail olmak erken rezervasyonla mümkün. 2019 yaz tatilinizi Kıbrıs’ta geçirme planınız varsa, erken ayırtma fırsatlarından yararlanmayı unutmayın okunuşu elinizi aceleci tutun.

Kıbrıs’ya kesinlikle Gidilir?

Kıbrıs-İstanbul arası 10,5 saattir. şayet uçakla seyahat bulmak istiyorsanız, 1 zaman 10 an içerisinde Kıbrıs Havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Eğlence Yerleri

Kıbrıs tatilinizde eğlenceye doymak hakkında çok sayıda destinasyon okunuşu etkinlik mevcut. Aileniz ya da arkadaşlarınızla eğlenceli zaman vurmak istiyorsanız Kıbrıs’ta boyutları çok büyük lunaparklar mevcut. Lunaparkların yanı düzen Aquaparklar da çok iyi aynı seçenek. ab kaydıraklarında eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Dünya’nın önemli golf sahalarına sahip olan Kıbrıs’ta golf sporu yapabilir, bilmiyorsanız öğrenebilir, hobilerinize yeni aynı uğraşı katabilirsiniz. Gece olduğunda ise Kıbrıs’ta balkon durmuyor. Türkiye’nin önde gelen eğlence mekanları okunuşu tün kulüpleri Kıbrıs’ta bulunuyor. Gece kulüplerinde eğlenebilir, birlik senenin stresini atabilirsiniz.