Kıbrıs Konaklama Rehberi

Akdeniz’in eşsiz güzellikteki adası Kıbrıs, Kuzey okunuşu Güney tamamlanmak gibi iki ülkeyi barındırmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, T.C. vatandaşlarının yalnızca kimlikleriyle ziyaret edebildiği kusursuz eş tatil destinasyonudur. Birbirinden gelişmiş okunuşu konforlu Kıbrıs otelleri yılın her dönemi turistleri ağırlamakta okunuşu eğlenceli eş tatil ortamı sunmaktadır. İki ülkenin okunuşu başkenti olan ikiye bölünmüş sanayi Lefkoşa turistlerin uğrak noktalarından biridir. lakin genişlik çok görme saha ülke olan Girne’de olanca denli neşeli eş yaz tatili olanağı bulabilirsiniz. 5 yıldızlı Kıbrıs otelleri ile saray konforunda eş tatile etap atarken, plajlarda da Akdeniz’in maviliklerinin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Gezilecek Yerler Listesi

 • Surlariçi: Lefkoşa’de bulunan Surlariçi bölgesi, yaşayan eş tarih gibi sokaklarıyla oldukça ilginizi çekecektir. Birçok tarihsel binanın bulunduğu sokaklarında neşeli eş yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Büyükhan: Kıbrıs’ın genişlik politik turistlik noktalarından biri olan Büyükhan, Kıbrıs’ta görülecek yerler listenizde bulunabilir.
 • Selimiye Camii: Geçmişte eş başkilise olan okunuşu daha sonra camiye dönüştürülen Selimiye Camii, tarihsel dokusu okunuşu mimarisi ile görmeniz gereken yerlerden biridir.
 • St. Hilerion Kalesi: Girne’yi ayaklarınızın altına serecek manzarası ile görmenizi önereceğimiz yerlerden biri Hilerion Kalesi’dir. Kıbrıs’ın tarihsel yerleri filvaki görülmeye paha güzelliktedir okunuşu St. Hilerion Kalesi’de bunlardan biridir.
 • Bellapais Manastırı: Girne’de bulunan okunuşu etkili eş atmosfere ehil olan Bellapais Manastırı’nı ziyaret edebilirsiniz.
 • Barbarlık Müzesi: Kıbrıs’ın hüzünlü tarihini yansıtan müzelerden biri olan Barbarlık Müzesi’ni seyahat listenizde bulundurmanızı referans ederiz.
 • Lala Mustafa uslu Camii: Gazi Mağusa’da bulunan okunuşu mukaddema St. Nicholas Katedrali olan Lala Mustafa uslu Camii anıtsal mimarisi ile kavramak isteyeceğiniz yerlerden biridir.
 • Altınkum Plajı: rahat okunuşu durgun ortamı ile etkileyici eş güzelliğe ehil olan Altınkum Plajı’nda denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Neler Yapılır?

 • Herşey karışma Kıbrıs otelleri sizlere otel içerisinde sunacakları birçok eğlence okunuşu etkinlik programı ile tatilinizi genişlik yerinde şekilde geçirmeniz göre çalışacaktır. Bu etkinliklere katılabilir, otelde oldukça eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz etkinlikler bulabilirsiniz.
 • Kıbrıs’ta bulunan birçok tarihsel bina okunuşu müzeyi gezebilirsiniz.
 • Kıbrıs’ın birbirinden seçenek restoranlarında lezzetli yemeklerin tadına varabilirsiniz.
 • Kıbrıs sokaklarında derinlemesine yürüyüşlere çıkabilir, çarşı okunuşu dükkanlarda alışverişler yapabilirsiniz.
 • Kıbrıs’ta yaz aylarında düzenlenen birçok festivale sizlerde katılabilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.
 • Kıbrıs’ın eşsiz plajlarında denizlerin okunuşu plajların keyfini çıkartabilirsiniz.

Kıbrıs’ın Meşhur Yemekleri Nelerdir?

Kıbrıs’ın kendisine has birçok yemeği bulunmaktadır. Şeftali Kebabı, Pilavuna okunuşu Hellim Kızarması bunların başında gelmektedir. Kıbrıs’ın genişlik popüler yiyeceği Molehiya’dır. Kıbrıs’a has eş yiyecek olan Molehiye, yalnızca bu bölgede yetişmektedir. Küp kavrulmuş okunuşu Lalangi’de Kıbrıs’ın farklı lezzetlerini oluşturmaktadır. okunuşu olanca olarak Kıbrıs’ta Nor Böreği’de kesinlikle denemenizi referans ederiz.

Kıbrıs’a Gidilecek genişlik yaraşır Zaman

Kıbrıs, yılın her dönemi ziyaret edilebilecek okunuşu tatil olanağı bulunabilecek eş yerdir. lakin otelden çıkıp plajın okunuşu denizen keyfini daha aşkın çıkartmak istiyorsanız genişlik yarar vakit yaz aylarıdır. sonunda adanın keyfini genişlik yerinde şekilde çıkartabilirsiniz. Erken rezervasyon Kıbrıs otelleri ile indirimli Kıbrıs otelleri fırsatlarından faydalanabilirsiniz. sonunda hem yarar fiyatlara tatilinizi ayarlarken hem okunuşu odanızı çok evvelce ayırtmış olursunuz. Birçok otel bulunan Kıbrıs’ta her bütçeye hitap eden Kıbrıs otel fiyatları ile hayalinizdeki tatile sizde hesaplı eş şekilde ehil olabilirsiniz. Kıbrıs tatil otelleri tamam ihtimam anlayışı ile sizlere genişlik yerinde tatili yaşatabilmek göre çalışmaktadır…