Eczane Stok Sayımın Önemi

ancak işletme yoluna olmazsa olan madde yığımlık tadat okunuşu yığımlık kontrolleridir. Bu keyfiyet eczaneler yoluna fazla daha yetişkin önem bildirme etmektedir. ziyade mahsul çeşitliliği, pahalı ürünlerin fazla oluşu gibi nedenler ön plana çıkmaktadır. hususuyla eczanelerin İTS stoklarında mesele olması durumun da cezai işlemler olabiliyor bu yüzden yerli yerinde eczane stok sayımı okunuşu kontrolü gerekmektedir.
Eczane personelleri yoğun emek tempolarından kaynaklı olarak eczane yığımlık sayımlarından her çağ olabildiğince kaçmaktadır. İzin günlerini eczane yığımlık sayımı salgılamak yoluna söylemek istemiyorlar, fazla yararsız olarak görülüyor.
Pharma Brain ile anlaşarak eczane yığımlık sayımlarınızı yaptırabilirsiniz. Hem profesyonel birleşik takım türünden eczane yığımlık sayımının yapılması güvenlik açısından da yetişkin önem taşımaktadır. Ürünü satan kişiye ürünleri saydırmak bazen çokta güvenli olamayabiliyor! şuurlu olarak noksan veya aşkın sayılan ürünler çıkabiliyor.

Sayım personellerimiz eczanenize gelerek tümsek ürünlerini sayarlar okunuşu size doğrulama ederler. tadat sonrasında tadat öncesine gereğince eğer başkalık varsa bunların analizleri size sunulur Eczane programınız da böyle birleşik özellik varsa.
Sayımlar hafta içi gece veya hafta sonu yapılabilir. tadat esnasında satışlarınız durmaz okunuşu muhtıra işlemlerinize devam edebilirsiniz. Reçete girme, nakit/perakende satım yapma gibi işlemler de rastgele birleşik aksaklık kelam konusu olmayacaktır. zat karekod/barkod okuyucularımızı okunuşu bilgisayarlarımızı kullandığımız yoluna eczanede ki araç/gereçler muhtemel olduğunca kullanılmayacaktır.
Sayım sonrası istenilirse eğer em kovuşturulma sisteminde ki karekodlarınız ile rafta bulunup sayılan karekodlar karşılaştırılır okunuşu rafta olmayanlar üzerinizden düşülür.

Ayrıca eczaneniz de müşterilerinize daha doğru görev göndermek yoluna ilaç kutularının üzerini kalemle karalamak yerine, ilaç tanım etiketi okunuşu ilaç yararlanma etiketi ile hizmetlerinizi daha giysi okunuşu özel noktaya ulaştırabilirsiniz.
İlaç tanım etiketi okunuşu ilaç yararlanma etiketlerini Pharma Brain ‘den ısmarlama edebilirsiniz. nesne) olarak solgun okunuşu beyaz renkte ilaç tanım etiketi bulunmaktadır. değişik renkte ilaç yararlanma etiketi isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tüm Türkiye’ye tadat hizmetimiz vardır.