İstanbul Temizlik Şirketi, Kaliteli İstanbul Temizlik

İstanbul genelinde tüm Temizlik gereksinimleri için parasız bulgu ile hizmet vermekteyiz.Ilke sahibi Temizlik Şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek size fazladan bir iş ve zahmet bırakmadan gözünüz arkada olmadan ustalaşmış bir ekip ve ekipmanlarla her türlü Temizlik hizmetleri ihtiyacınıza yanıt vermektedir.Uygun Temizlik tutarları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla emek verme yapabilirsiniz.İstanbul Temizlik Firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü arzu ettiğiniz saatte Temizlik Hizmeti vermekte ve  dairenizi kullanıma hazır hale getiririz.

Cam temizliği

Bay temizlik çalışanı cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.
Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılı olacaktır.

Mutfak temizliği

Kadın temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine nazaran domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Ayrıca unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini çoğumuz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği

Kadın temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular ondan sonra domestos ile yine ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği

Cam temizliğini bitiren bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve emek verme masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Koltuk ve halı temizliği

Bizde koltuk ve halı temizliği için fazladan ücret ödemezsiniz.
Ev temizliğine geldiğimizde 1 takım koltuk ve 5 metrekare halınızı parasız temizliyoruz. tüm temizlik gereksinimleri için parasız bulgu ile hizmet vermektedir.. Ilke sahibi temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size fazladan bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan ustalaşmış bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Uygun temizlik tutarları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla Temizlik Şirketimizle emek verme yapabilirsiniz.arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız 7/24 haftanın her günü arzu ettiğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.